יום שלישי 14 יולי 2020   כניסה למערכת
 דבר המנהלת תשע"ט

תלמידות ותלמידים יקרים,

שמחה לשוב ולפגוש את כולכם בתום חופשת הקיץ.

עם פתיחתה של שנת הלימודים החדשה, אנו מקדמים אתכם בברכת שנה מעניינת, שמחה ורבת הישגים. ברכה מיוחדת מכל הלב שלוחה מכולנו לתלמידי 9 כיתות ז' הנרגשים, שאלה להם הימים הראשונים בבית ספרנו.

תחילתה של שנה זו עומדת בסימן יום ההולדת ה- 60 של בית ספרנו. במסגרת אירועי ה- 60 לבית ספרנו, נארגן הרצאות של בוגרינו בנושאים מגוונים: רפואה, חינוך, בנקאות, התנדבות, ספורט, אומנות ועוד.

לשמחתנו, רבים מבוגרינו שומרים איתנו על קשר, משתתפים באירועים שונים, מגיעים כל שנה לטקס יום הזיכרון ומשתפים אותנו בהישגיהם ובכל הקורות אותם.

אני תמיד מתרגשת לפגוש בוגרות ובוגרים ולראות שרבים מהם שומרים על מעגלי חברות עם חבריהם וחברותיהם למחזור. אני מאמינה, כי קשרי חברות חזקים כאלה, שהם פרי חוויות משותפות, נבנים גם עתה ועוד ייבנו גם ביניכם לבין חבריכם לשכבה בשנות לימודיכם בבית הספר ובעיקר במהלך הטיולים שלנו, במסע הישראלי, במסע הזיכרון בפולין, במפעלים שונים כמו "שגרירים צעירים", תאטרון עדות, בתחרויות הספורט ובמהלך כל הפעילות החברתית.

 תלמידות ותלמידים יקרים, השקיעו ביחסי החברות, היו קשובים ורגישים תמיד לחבריכם, הישמרו משימוש פוגע בזולתכם ברשתות החברתיות ובכל מסגרת אחרת, נהגו ביושר ובצניעות וזיכרו – אין תחליף לחברים אמיתיים שהם נכס יקר שאיתו תצאו מבה"ס להמשך חייכם.

במהלך חופשת הקיץ שקדנו על שידרוג התוכניות הערכיות ועל שילוב החדשנות בתכנית הלימודים. השנה נתמקד כולנו בנושא המדאיג של התנהגויות מסוכנות וחיזוק החוסן הנפשי.

זיכרו תמיד כי בעתות של לחץ ומצוקה, הצוות החינוכי והייעוצי שלנו הוא כתובת לפניה ולעזרה עבורכם ועבור הוריכם.

בשם כולנו, שלוחה ברכת תודה מעומק הלב לכל חברי מועצת התלמידים המצוינת שלנו ולשלי בראל העומדת בראשה, על הפעילות הענפה והיוזמות הברוכות - למענכם.

זה הרגע להתחיל. אני מאחלת לכולכם, שכל הימים ביומן זה יהיו רצופים בחוויות מעניינות,   מעשירות ומהנות.

שלכם,

 

ורדה כגן.